High-tech 12 футтық бильярд үстелі, зауыттық старт

- Бар
бастап 3 953 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
High-tech 12 футтық бильярд үстелі, зауыттық старт
High-tech бильярд үстелі нағыз бильярд әуесқойлары үшін бірегей ұсыныс болып табылады. Бұл модель заманауи дизайнның барлық негізгі ерекшеліктерін қамтиды. Айқын сызықтармен және теңдестірілген түс гаммасымен High-tech үстелі ықшамды бейне жасайды.

High-tech үстелі – бильярд индустриясындағы жаңа әзірлемелердің нәтижесі. Оның тәуелсіз металл қаңқасы мінсіз тұрақтылықты қамтамасыз етеді, ал Манчестер брендінің моншақ резеңкесі мен матасы сияқты жоғары сапалы материалдар тамаша ойын өнімділігіне кепілдік береді.

Ойын тақтасының негізі табиғи ORERO шиферін, PBS тасын немесе SUPER STONE тасын пайдалану арқылы жасалуы мүмкін, бұл сіздің қажеттіліктеріңізге сәйкес үстелді теңшеу таңдауын қамтамасыз етеді.
"Старт" фабрикасының High-tech сериясы енді жабынның, жабын элементтерінің реңктерінің және шұға түсінің нұсқаларын таңдауға мүмкіндік беретін кеңейтілген түстер палитрасын ұсынады.
Сондай-ақ, модельге FBRS ұсынған Start Super Pro амортизаторлары кіреді, олар ойынның барлық стандарттарына сәйкес келеді, бұл техниканың тазалығын және ойыннан максималды ләззат алуды қамтамасыз етеді.

Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына байланысты өзгеруі мүмкін.
Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Доптың диаметрі | 68 мм |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| дорба түрі | шығару жоқ |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Жасалу материалы | |
| Борт | резеңке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1090 кг |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалташалар | мақта торы |
| Ойын алаңы тақтасының материалы | "Super Stone" тасы |
| Ойын түрі | Орыс бильярды (Орыс пирамидасы) / Американдық бильярд (Пул) |
- Бағасы: бастап3 953 000 ₸











