Үстел бильярд Рыцарь 12 фут, фабрика Старт

- Бар
4 222 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Үстел бильярд Рыцарь 12 фут, фабрика Старт

Бұл бильярд үстелі талғампаздық пен тамаша ойын сипаттамаларының үлгісі болып табылады.

Бірегей дизайн ерекшелік пен талғампаздықты біріктіреді. Түпнұсқа аяқтар үстелге ерекше әсемдік береді, ал "Старт" зауыты жасаған арматураланған металл жақтау беріктік пен ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді, бұл үстелді бильярд клубтарында қарқынды пайдалану үшін өте қолайлы етеді.

Моншақтарды қалқымалы гайкалар жүйесімен бекіту конструкцияға жоғары технологиялық тәсілді көрсетеді. Ойын тақтасының негізі табиғи ORERO шиферін, PBS тасын немесе SUPER STONE тасын пайдалану арқылы жасалуы мүмкін.
"Шульц" аяқты бекіту, тірек диаметрінің ұлғаюы және арба мен аяқтардағы ойылған элементтер сияқты ойластырылған бөлшектер ойын өнімділігін айтарлықтай арттырады және эстетикалық тәжірибені жақсартады.

Әдепкі бойынша, бильярд үстелі Манчестер брендінің шүберектерімен жабдықталған, бұл оның талғампаз көрінісін толықтырады және ойнауға тамаша алаңды қамтамасыз етеді.
Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына және бильярд үстелінің өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой, кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1100 кг |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
| Жасалу материалы | |
| дорбалар | таза былғары |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | тас Super Stone |
- Бағасы: 4 222 000 ₸











