Бильярд үстелі Олимп 12 фут ДСП, фабрика Старт

- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 маусым 20261 732 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бағасы ДСП үстелі үшін көрсетілген.
Бағасы ойын алаңының материалына байланысты өзгеруі мүмкін.
Тек уәкілетті дилерлерден сатып алыңыз! Жалғандықтардан сақ болыңыз!
Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинадталған АЖТ |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 22 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Жасалу материалы | |
| дорбалар | таза былғары |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | ДСП |
- Бағасы: 1 732 000 ₸













