Buffalo Big Brother үстел футболы

- Бар
- Коды:20952
545 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Buffalo Big Brother үстел футболы

Стильді дизайн мен тамаша ойын сипаттамаларының тамаша үйлесімі болып табылатын үстелімізбен футбол үстелінің қызықты әлеміне еніңіз. Бұл үстел қарапайым, бірақ талғампаз дизайнының арқасында кез келген декорға сәйкес келеді. Қара корпус және хром жолақтары бар декор үстелге тегіс көрініс береді, ал биіктігі реттелетін жалғыз аяқтар тіпті тегіс емес беттерде тұрақтылықты қамтамасыз етеді.

СИПАТТАМАЛАРЫ:
Өлшемдері: 140см * 76,2 см * 84,6 см
Ойын алаңы: 119 см * 67,9 см, жасыл шпонмен және ақ контурмен 5 мм МДФ-дан жасалған
Жинақтау: 2 доп (диаметрі 31 мм), 2 механикалық есептегіш, 22 ойыншы фигурасы

Штанга: тұтас, диаметрі 13 мм хромдалған болат, түрі - өтпелі
Салмақ: 73 келі
Өндіруші: Нидерланды
Бұл кесте беріктікке, ыңғайлылыққа және қызықты сәйкестіктерге кепілдік береді. Отбасылық кештер, достармен көңілді төбелес немесе тіпті кеңсе үзілістері үшін тамаша шешім. Үстел футболының қызықты әлемін ашыңыз!

Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Жиынтықтағы шарлар саны | 2 д. (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Ені | 762 мм |
- Бағасы: 545 000 ₸




