Ливерпуль бильярд үстелі 12 фут, Старт

- Бар
- Коды:94042611
2 966 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Ливерпуль бильярд үстелі 12 фут, Старт
"Ливерпуль" моделін жасау инновациялық өндіріс технологияларына және зауыттың өзіндік бірегей әзірлемелеріне негізделген. Бұл бильярд үстелдері толығымен жоғары стандарттарға сәйкес келеді, олар әлемдік деңгейдегі көптеген турнирлерде мінсіз сынақтан өтті және аты аңызға айналған бильярд үстелдері атағына лайықты түрде ие болды.
Үстел қатты күлден жасалуы мүмкін немесе күл шпонының, қарағайдың, МДФ - ЭКО үстелінің біріктірілген нұсқасында жасалуы мүмкін. "Ливерпуль ЭКО" -да жақтар MDF және күлді шпоннан - экологиялық таза материалдардан жасалған, үстелдің өзі қатты күлден жасалған, бұл ағашқа текстуралық және ерекше мәнерлілік береді. Аяқтың Шульц бекіткіші үстелдің жоғары тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Моншақтарды тігінен бекітудегі қалқымалы гайкалар жүйесі моншақты плитаға тамаша бекітуге мүмкіндік береді. Осы бірегей технологияның арқасында моншақ пен тақтайша біртұтас монолитке айналады. Start Super Pro кәсіпқой моншақ амортизаторлары көптеген жылдар бойы доптың тамаша серпілісіне кепілдік береді.
Стандартты жабдыққа Манчестер брендінің өнімділігі жоғары мата кіреді Ойын алаңының негізі табиғи ORERO шиферінен немесе SUPER STONE тастан жасалған.
Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына байланысты өзгеруі мүмкін.
Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Доптың диаметрі | 68 мм |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1230 кг |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ойын алаңы тақтасының материалы | "Super Stone" тасы |
- Бағасы: 2 966 000 ₸


















