Арсенал 12 футтық бильярд үстелі, фабриканың басталуы

- Бар
2 295 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Арсенал бильярд үстелі 12 фут
"Арсенал" үстелдер сериясы - бұл "Пирамида бойынша абсолютті әлем чемпионы" атағы үшін турнирдің ресми үстелдері. Бұл бильярд үстелдері тамаша ойын өнімділігі мен таза дизайнды тамаша үйлестіреді.

Табиғи қайың мен қарағай ағашынан жасалған "Арсенал" үстелдері аяқтың Шульц бекіткішінің арқасында ең жоғары тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Моншақтарды тігінен бекітудегі инновациялық қалқымалы гайкалар жүйесі моншақтың пластинамен тамаша байланысын қамтамасыз етеді, бұл бүкіл үстел құрылымының қаттылығын арттырады.

ФБСР сертификаты бар START Super Pro резеңкесі бүгінгі күні Ресейде теңдесі жоқ бірегей шешім болып табылады.

"Арсенал" ойын алаңының негізі табиғи ORERO шиферінен, PBS тастан немесе SUPER STONE тастан жасалуы мүмкін, бұл жеке қалауларды қанағаттандыру үшін әртүрлі нұсқаларды ұсынады.
Үстелдің бұл үлгісі стильді тірек шыныаяқтары мен талғампаз жақшалары бар үш түрлі конфигурацияда қол жетімді. "Арсенал" үстелдері - талғампаз және функционалды дизайнда бейнеленген кәсіби бильярдтың шыңы.

|
ТҚ өлшемі |
Өлшемдері см |
Аяқтардың саны |
Үй-жайдың көлемі |
Тастағы салмақ Super Stone |
Табиғи тастағы салмақ Orero |
|
12фт |
380х205 |
8 |
670х495 |
1200 кг |
990 келі |
|
10фт |
314х172 |
6 |
604х462 |
950 келі |
770 келі |
|
9фт |
284х157 |
6 |
574х447 |
650 келі |
520 келі |
|
8фт |
253х141 |
6 |
514х402 |
540 келі |
440 келі |

Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына және бильярд үстелінің өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.
Неге дәл біз:
|
|
|
|
|
Жоғары сапа |
Өндірушінің кепілдігі |
Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Доптың диаметрі | 68 мм |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1200 кг |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
| Жасалу материалы | |
| дорбалар | таза былғары |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ойын алаңы тақтасының материалы | "Super Stone" тасы |
| Ойын түрі | Орыс бильярды (Орыс пирамидасы) / Американдық бильярд (Пул) |
- Бағасы: 2 295 000 ₸











