Буффало жеңімпазы үстел футболы 4 фут

- Бар
- Коды:400436
138 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Буффало жеңімпазы үстел футболы

Buffalo Winner - бұл стильді дизайнымен ғана емес, сонымен қатар керемет өнімділігімен де мақтана алатын футбол үстелі:
- Өлшемдері: 122см * 61см * 78см
Үстелдің ықшам өлшемдері бар, бұл оны ойын сапасын төмендетпей, үйде немесе кеңседе ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді.

- Ойын алаңы: 103 * 57 см
Жасыл шпонмен қапталған 5 мм MDF тақтасы тегіс және берік ойын бетін жасайды.
- Жинақтау:
- 2 доп (ақ-қара, 31 мм)
- шотты есепке алуға арналған 2 механикалық есептегіш

- 22 ойыншы фигурасы
- Штанга: тұтас, хромдалған болат, диаметрі 13 мм
Жоғары сапалы штанга ойнау кезінде фигуралардың бірқалыпты және оңай қозғалуын қамтамасыз етеді.

- Өндіруші: Нидерланды
Буффало жеңімпазы - бұл стильдің, функционалдылықтың және сапаның тамаша үйлесімі, ол үстел футболының әрбір ойынына көңілділік пен толқу қосуға арналған.
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Жас тобы | шектеусіз |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Жиынтықтағы шарлар саны | 2 д. (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 780 мм |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 610 мм |
| Орау | |
| қаптама | Картон қорап |
- Бағасы: 138 000 ₸




