Buffalo Shoot үстел футболы (телескопиялық)

- Бар
- Коды:400437
138 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Buffalo Shoot үстел футболы (телескопиялық)

Buffalo Shoot — сапалы дизайн мен функционалдық мүмкіндіктердің тамаша үйлесімі болып табылатын футбол үстелі үстелі. Егжей-тегжейге мұқият қарауды ескере отырып жасалған бұл кесте келесі сипаттамаларға ие:
Өлшемдері: Ұзындығы 122 см, ені 61 см және биіктігі 78 см өлшемдерімен Buffalo Shoot әртүрлі кеңістіктерге оңай біріктіріледі.
Ойын алаңы: Өлшемі 103 x 57 см болатын арнайы әзірленген ойын алаңы ақ қаптамасы бар жасыл шпонмен қапталған 5 мм MDF-тен жасалған. Үстел доптың бірқалыпты қозғалысына кепілдік береді және жағымды көрнекі тәжірибе жасайды.
Ойынның ерекшеліктері:
- Допты қақпадан қайтару жүйесі: Ойынның тиімділігін арттырады және үзілістерді азайтады.
- Ойын алаңының ортасына допты енгізу: Ойынға стратегиялық элемент қосады, оның қарқынын арттырады.
Жинақтау:
- диаметрі 31 мм 2 ақ-қара шар: Ойынның ұзақ сағаттарын қамтамасыз етеді.
- 2 механикалық есептегіш: Ұпайлардың дәлдігін сақтайды.
- 22 ойыншы фигуралары: Тактикалық маневрлер үшін мүмкіндіктер жасайды.

Штанга:
- Тұтас, диаметрі 13 мм хромдалған болат: Беріктік пен ұзақ қызмет мерзімін қамтамасыз етеді.
- Штанга түрі — Telescopic: Ойнауға ыңғайлы болу үшін штанганың орны мен ұзындығын реттеуге мүмкіндік береді.
Жалпы салмақ: Үстелдің салмағы 22,6 кг құрайды, бұл қарқынды ойын сеанстары кезінде оның тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Buffalo Shoot — бұл қызықты ғана емес, сонымен қатар сенімді ойын тәжірибесін қамтамасыз ететін күрделі жобаланған өнім. Ол отбасылық кештер мен достық турнирлер үшін тамаша серіктес болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Жас тобы | 10 жастан бастап |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Жиынтықтағы шарлар саны | 2 д. (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 22.6 кг |
| Биіктігі | 780 мм |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 138 000 ₸


