Буффало Black Bandit II үстел футболы

- Бар
- Коды:6015.401
395 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Буффало Black Bandit II үстел футболы
Үстелдің аяқтары тегіс емес бетке арналған биіктікті реттеумен жабдықталған, сонымен қатар сәндік болат құбырмен нығайтылған. Бірақ ең үлкен артықшылығы - үстелдің бүйірлеріндегі саңылаулар шарикті мойынтіректермен жабдықталған, бұл ойын штангаларының қатты жылдамдықпен айналуын қамтамасыз етеді.
СИПАТТАМАЛАРЫ :
Өлшемдері: 136х68х88 см
Ойын алаңы: 118х62,5 см
Ойын алаңының материалы: 9.5 мм ламинатталған МДФ
Жиынтық: Шарлар – 2 дана, ақ-қара, 36 мм
Есептегіш – 2 дана, механикалық
Ойыншының мүсіні - 22 дана
Штанга - тұтас құйылған болат, d-16 мм
Штанганың түрі - өтпелі
Салмағы: 53 кг
Өндіруші: Нидерланды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Жиынтықтағы шарлар саны | 2 д. (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 1360 мм |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 395 000 ₸

