Provijus Sport бильярд үстелі, түсі 1, 11 фут, Bilijardai

- Бар
- Коды:94043072
3 575 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Provijus Sport 11 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

Бильярд үстелі "Provijus» - ойын мамандары мен сарапшыларына арналған. Жоғары ойын сипаттамалары мен кәсіби керек-жарақтар бильярд клубтарының ең талапшыл иелерін қанағаттандырады.
Сипаттамалары:
Өлшемдері: 11фт
Негіз (плиталар): "Ардезия" класты табиғи тақтатас (Бразилия)
Плитаның қалыңдығы : 44 мм
Материал: Шаған
Түсі: #1
:Аяқ Шаған массиві
Өкшеліктер: Жезден жасалған
Қалташалар: Пирамида үшін жезден жасалған кронштейн, былғары жамылғы, былғары амортизатор. Пул, снукер қондырмалы қалташасы, жабық контуры, шынайы былғарыдан жасалған әрлеу, былғары перде, былғары амортизатор үшін
Торлар: Былғары торы бар металл беткейлер
Шұға: Еуроспринт 40


|
Қазақстан және ТМД бойынша жеткізу |
Тек уәкілетті дилерлерден сатып алыңыз! Жалғандықтардан сақ болыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 44 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1200 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
- Бағасы: 3 575 000 ₸







