Roberto Sport College Pro үстел футболы, сұр

- Бар
- Коды:94042946
565 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Колледждегі үстел футболы
Корпус пластикалық ламинатпен қапталған көп қабатты терек фанерінен жасалған.

Кішкентайлар үшін де толық қауіпсіздік үшін телескопиялық штангалар (штанга жиһаздан шықпайды).

Сынбайтын шыңдалған шыныдан жасалған ойын алаңы.
Мінсіз ұстау және көбірек жайлылық үшін кәсіби толтырылған тұтқалар.

Еденді жақсы ұстау үшін жұмсақ резеңке кірістірумен бекітілген аяқ.

Материал: Меламинмен қапталған қалыңдығы 25 мм терек фанерасы.
Түс опциялары: сұр, көк, қара
Ойын алаңының өлшемдері: 111 х 70 см
Өлшемдері: 134 x 110 x 90 см
Салмағы: 53 кг
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел тіректерінің материалы | ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 565 000 ₸








