Provijus Sport Premium Agat 12 фут бильярд үстелі, Bilijardai

- Тапсырыс бойынша
- Коды:94043040
Жіберу 04 маусым 20264 495 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Provijus Sport Premium Agat 12 фут бильярд үстелі, Bilijardai

Танымал еуропалық өндірушінің кәсіби 12 футтық үстелімен нағыз бильярд әлеміне еніңіз Bilijardai (Литва). Бұл кесте бағалайтындар үшін таңдау болып табылады ойынның жоғары сипаттамалары, тозуға төзімділік және жоғары сапа.
🔹 Артықшылықтары мен ерекшеліктері:-
Ойын алаңы — табиғи бразилиялық Ардезия тақтатасы қалыңдығы 30 мм. Ол қамтамасыз етеді мінсіз тегіс жазықтық, сапалы және тұрақты шарды домалату көптеген жылдар бойы.
-
EuroSprint 40 шұға — тозуға төзімді, спорттық, мыналарға арналған қарқынды ойындар мен турнирлердің.
-
Корпус материалдары — шаған және қарағай: табиғи текстураның, беріктік пен беріктіктің үйлесімі.
-
Күшейтілген классикалық аяқтар бірге металл өзекпен ішінде — кез келген жүктемелер кезінде конструкцияның тұрақтылығы мен сенімділігіне кепілдік береді.
-
Былғары қалташалар бірге жезден жасалған кронштейндермен және өкшелермен — практикалық және премиумдылықпен үйлесетін классика.
-
Бірегей екі түсті жабын әсерімен агатқа ұқсайтын толып кету, және жартылай күңгірт лак үстелге сәнді көрініс береді.
-
Кесте өлшемі: 380×205 см (12 фут)
-
Ойын алаңы: бразилиялық Ардезия тақтатасы, 5 секциядан 30 мм-ден
-
Корпус материалы: шаған/қарағай
-
Шұға: EuroSprint 40 (спорттық)
-
Аяқ: арматураланған, классикалық дизайндағы, металл штангасы бар
-
Қалташалар: былғары + жез қапсырмалар
-
Өндіріс: Bilijardai (Литва)
-
Өмірлік кепілдік конструкцияның негізгі элементтеріне
-
Кәсіби және әуесқой клубтардың
-
Қозғалысы жоғары ойын залдарының
-
Стиль мен функционалдылықтың тепе-теңдігі маңызды болатын жеке интерьерлер
| Негізгі | |
|---|---|
| Ойын түрі | Пирамида |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 30 мм |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Үстелдің салмағы | 1200 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ойын алаңы тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
- Бағасы: 4 495 000 ₸









