Үстел футболы Sport Revolution ITSF

- Бар
- Коды:94043035
1 285 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Roberto Sport Revolution ITSF – бұл Халықаралық үстел футбол федерациясы (ITSF) сертификаттаған кәсіби футбол үстелі. Ол турнирлерге, жарыстарға және қарқынды жаттығуларға өте ыңғайлы.
Ойын алаңы қалыңдығы 5 мм шыңдалған шыныдан жасалған, бұл ойынның жылдамдығы мен дәлдігін арттырады.
Таңбалау шыныда тікелей орындалады, өшірілмейді және зақымдалмайды.
Үстелді тегіс емес беттерге орнату үшін биіктігі реттелетін аяқтар.
Тұрақтылықты қамтамасыз ететін сырғанауға қарсы төсемдермен жабдықталған.
Шотты ыңғайлы жүргізу үшін екі механикалық есептегіш.
Әр голдан кейін допты автоматты түрде қайтару жүйесі
Кесте өлшемдері:
136х76х90
Салмағы: 98 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел тіректерінің материалы | Металл |
| Ойын тақтасының материалы | Пластик |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1360 мм |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 1 285 000 ₸










