Pronto 7 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

- Бар
- Коды:94043044
1 665 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Pronto 20 бильярд үстелі
Pronto 20 — бұл асханалармен үйлесетін көрнекі түрде жеңіл бильярд үстелдерін жасаудағы келесі қадамымыз.
Үстелдің негізгі құрылымы Pronto 2 моделінен алынған:
• Аяқтардың дизайны үстелді өте тұрақты етеді.
• Аяқтары қалыңдығы 20 мм жартылай шыңдалған және ламинатталған шыныдан жасалған, бұл пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
• Қауіпсіз тасымалдау үшін шыны аяқтары орнатылмаған күйде жеткізіледі.
• Бұл модель сіздің барлық қажеттіліктеріңізді қанағаттандырады: үстелді демалу үшін де, жұмыс үшін де, тамақтану үшін де әйнек немесе шпонмен қапталған асхана үстелін орнату арқылы пайдалануға болады.
• Бұл бірегей бильярд үстелі шарлардың тамаша серпілісіне ие, өйткені "Professional Billiard Slate" жақтары мен жақтауы бір-біріне біріктірілген.
• Бұл модельде шарларды жинауға арналған кіріктірілген жүйе әрқашан бар.
Ойын түрі американдық пул
Үстелдің өлшемі 7 фут 228х128,5 см
ойын алаңының көлемі 199х99,5см
Негізі бразилиялық тақтатас ардезит 20 мм
Бағасы шыны үсті жоқ модель үшін көрсетілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Доптың диаметрі | 57.2 мм |
| Ойын алаңының ұзындығы | 1990 мм |
| Тіректер саны | 2 (дана) |
| Плиталар саны | 2 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 7 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| дорба түрі | шығару жоқ |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 20 мм |
| шұғаның түсі | Алтын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 500 кг |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ұзындығы | 2280 мм |
| Ені | 128.5 мм |
- Бағасы: 1 665 000 ₸










