Pro Winner Blue үстел футболы

- Бар
760 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел футболы Winner
Pro Winner кәсіпқойларға арналған фусбол үстелі ретінде анықталады, себебі ол жабық үстелдер қатарының жоғарғы жағы болып табылады.

Терек пен МДФ-дан жасалған корпустың моноблокты құрылымы мыналарды қамтамасыз етеді ойын барысында абсолютті тұрақтылық.
Қатты ұстауды қамтамасыз ететін резеңке латекс тұтқалары.

Экструдталған анодталған алюминий үстіңгі жағы ылғал мен жарықтың әсерінен қорғаныс тосқауылын құрайды.

Эпоксидті ұнтақпен қапталған, реттелетін аяқтары бар 90×90 темір шаршы аяқтары және
сорғышпен, күшейтілген кермемен.
Өлшемдері: 134 x 110 x 92 см
Ойын алаңының өлшемі: 111 х 70 см
Ойын алаңының материалы: құмдалған шыңдалған шыны
Таңдау түсі ақ/қара/көк
Салмағы: 72,8 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел тіректерінің материалы | Металл |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 920 мм |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 760 000 ₸

