Roby Color үстел футболы

- Бар
- Коды:94043034
195 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Roby Color футбол үстелі
- жоғары төзімді жібек экраны бар ламинатталған пластикалық ойын алаңы
- Ойын алаңының екі жағында орналасқан допты жинауға арналған саңылаулар
- Штангамен нығайтылған, беріктігі жоғары қара пластиктен жасалған аяқтар
- Телескопиялық өзектер 16 мм, қауіпсіз пайдалану үшін (өзек үстелден қозғалмайды)
- Қызыл және көк түстерде қол жетімді.
-
Ойын алаңының өлшемдері 52 х 38 см
Кесте өлшемдері 66 х 75 х 72 см
Қораптың өлшемдері 66 х 44 х 27 см
Салмақ 17,5 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 195 000 ₸









