Bilijardai Dino Club 9 футтық көк матадан жасалған бассейн бильярд үстелі

- Бар
- Коды:94043076
1 695 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Bilijardai Dino Club 9 футтық көк матадан жасалған бассейн бильярд үстелі
Pool Pro сериясы бильярд клубтарында американдық бассейнді ойнау үшін арнайы әзірленген Dino Club үстелін ұсыну арқылы нағыз бильярд мамандарының талаптарын қанағаттандыруға арналған. Жартылай автоматты престің көмегімен желімделген жоғары сапалы жастық тамаша ойын өнімділігін қамтамасыз етеді. Үстелдің қаңқасы қалыңдығы 5,5 см болатын берік фанерадан жасалған, ал жастықтар беріктігі жоғары пластикпен қапталған. Бөлшектерді, металл аяқ тегістеуіштерін және қалталарды қосу үшін алюминий бұрыштарды пайдалану беріктік пен беріктікті арттырады. Текстураны таңдау ұсынылады — табиғи немесе қара емен.

Әрлеу материалы: Қара, соққыға төзімді пластикпен қапталған қатты қатты ағаш. Қосымша бағаға басқа түсті пластик пен жылтыр немесе күңгірт жабынды таңдауға болады.

Ойын алаңының негізі: PROFESSIONAL BILLIARD SLATE – "Ардезит" табиғи тақтатасы.
Шұға: EURO, көк
Аяқ: Тіректердің бірыңғай құрылымы
Өкшеліктер: Массивті металл, никельмен қапталған
Жоғары сапалы ернеулі резеңке, желімделген көмегімен жартылай автоматты пресс. Рама қалыңдығы 5,5 см қатпарлы ағаштан, пластмасса жабыны бар ернеулерден, алюминий жалғастырушы тік қалқандардан, болат тіреуіштерден және қалталардан жасалған. Табиғи немесе қара еменнің текстурасымен жасалады.
Кесте, коммерциялық мақсатта пайдалануға арналған. Ойын алаңының негізінде "Ардезит" табиғи тасы жатыр. Американдық пул ойынына арналған барлық үстелдер кәсіби жарыстарды өткізуге арналған пул турнирлік үстелдеріне қойылатын Еуропалық бос бильярд федерациясының негізгі техникалық талаптарына толық сәйкес келеді.
Тауар тез сатылып, ассортименті күн сайын өзгеріп отыратындықтан, көрсетілген құн жария оферта болып табылмайды. Біздің менеджерлерден қолжетімділігін тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2540 мм |
| Тіректер саны | 2 (дана) |
| Плиталар саны | 3 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 9 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| дорба түрі | шығару жоқ |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 25 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1270 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 400 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 2840 мм |
| Ені | 1570 мм |
- Бағасы: 1 695 000 ₸







