Буффало Артик Уайт футбол үстелі

- Бар
- Коды:940289
545 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Буффало Артик Уайт футбол үстелі
Хром жолақтары бар ақ корпус талғампаз көрініс жасайды, ал ақ сызықтары бар жасыл ойын алаңы шынайылықты арттырады.
Аяқтар хромдалған металл штангамен нығайтылған, бұл оған қосымша тұрақтылық пен тұрақтылық береді
Реттелетін биіктігі бойынша тіректер әртүрлі беттерде тұрақтылықты қамтамасыз етеді.
Хромдалған болаттан жасалған тұтас құйма штанга доптың сенімді басқарылуын қамтамасыз етеді.
Жиынтықта: шарлар – 2 дана, ақ-қара, диаметрі 36 мм, есептегіш – 2 дана, механикалық, ойыншы фигурасы - 22 дана
Сипаттамалары:
Корпус материалы: Ламинациясы бар МДФ
Ойын алаңының материалы: 9.5 мм ламинатталған МДФ
Өлшемдері: 140см х 74см х 88см
Салмақ: 51 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Жас тобы | шектеусіз |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Ені | 750 мм |
| Орау | |
| қаптама | Картон қорап |
- Бағасы: 545 000 ₸











