К8 9 футтық қытайлық сегіздікке арналған бильярд үстелі

- Бар
бастап 2 364 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
"Старт" фабрикасы бильярд жабдықтарының жетекші ресейлік өндірушісі мәртебесін растай отырып, ең жаңа әзірлемені — қытай бассейнін ойнауға арналған Start K8 бильярд үстелін ұсынады. Үстел кәсіби топтаманың ең танымал моделі негізінде жасалған - "Ливерпуль" осы ойынның барлық қыр-сырын және ерекшеліктерін ескере отырып, қытайлық сегіздіктің тәжірибелі жанкүйерлерін ғана емес, сонымен қатар бильярдтың барлық жанкүйерлерін де қызықтыратыны сөзсіз!
Бұл модельдің басты ерекшелігі оның конструкциясы болып табылады, ол 9 фут өлшемді үстел болып табылады, оның нақты геометриясы бар, жапырақтары қытай бассейніндегі CBSA халықаралық жарыстарының талаптары мен стандарттарына қатаң сәйкес келеді.
Модель ұсақ-түйекке дейін ойластырылған және құрылымның қаттылығын арттыруға кепілдік беретін және сөрені және луз жармаларының өлшемдерін барынша дәлдікпен орнатуға мүмкіндік беретін Mount Perfect тақталарын тігінен бекітудің бірегей технологиясын қолдану арқылы жасалған.

Start К8 күл мен қарағайдың жоғары сапалы ағаш түрлерінен жасалған, бұл зауыт үшін бильярд өндірісіндегі дәстүрлі тәсілге айналды.
Ойын алаңының негізі мен плиталардың қалыңдығы өзгермелі: ORERO табиғи шифер, PBS тақталары немесе СУПЕР ТАС. IDEAL PLANE туралау жүйесі бар қуатты қосалқы жақтау бильярдтың жоғары ойын өнімділігін ұзақ уақыт сақтайды. Тірек шыныаяқтарын қосымша реттеу тіпті тегіс емес жерде де тамаша деңгейді орнатуға мүмкіндік береді. Үстел снукерлі моншақ резеңкемен жабдықталған, бұл белсенді жұмыс кезінде шарлардың ұзақ уақыт бойы дәл серпілуіне ықпал етеді. Манчестер Снукерінің бильярд матасы мінсіз айналдыруды қамтамасыз етеді және тозуға төзімділігі жоғары.
Қалташалар CBSA халықаралық жарыс стандарттарына сәйкес келеді және диаметрі 57,2 мм шарлармен ойнауға бейімделген.
Үстелдің стильді және заманауи дизайны бар, ол сіздің кеңістігіңіздің даралығын көрсетеді. Бояулардың қанық палитрасы модельді кез келген интерьерге үйлесімді орналастыруға мүмкіндік береді.
Үстелдің өлшемі 284*157 см., ойын алаңының өлшемі 254*127 см.
Бұл үстелге арналған бөлменің ең аз өлшемі 574*447 см
SUPER STONE тасындағы үстелдің бағасы 40 мм 1 987 000 теңге
Тастағы үстелдің бағасы PBS 40мм 2 078 000 теңге
ORERO 25 мм табиғи шифердегі үстелдің бағасы 2 185 000 теңге
ORERO 40 мм табиғи шифердегі үстелдің бағасы 2 489 000 теңге
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Доптың диаметрі | 57.2 мм |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2540 мм |
| Тіректер саны | 6 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 9 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 25 мм |
| Ойын алаңының ені | 1270 мм |
| Жасалу материалы | |
| Борт | резеңке |
| Жақтау | Табиғи ағаш |
| дорбалар | таза былғары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 690 кг |
| Ұзындығы | 2840 мм |
| Ені | 1570 мм |
- Бағасы: бастап2 364 000 ₸



