Аэрохоккей Weekend Tribute 6 фут

- Бар
- Коды:94042711
575 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрохоккей Tribute 6 фут
Аэрохоккей «Tribute» 6 фут үй мен жазғы резиденция үшін өте қолайлы: құрылымның жеңілдігі мен ықшамдылығы оны кез келген жерде орнатуға мүмкіндік береді! Көлеңкелі беседка болсын, жасыл желекті көгал болсын немесе кез келген орташа өлшемді бөлме болсын. Ойын алаңындағы тесілген саңылаулар арқылы ауаны жіберетін екі желдеткішпен жабдықталған, бұл шайбаның жылдам ұшуы үшін тамаша ауа жастықшасын жасайды.
Жарық диодты жарық ойын кезінде ерекше көңіл-күй сыйлайды.
Аэрохоккей қолжетімді бағамен тамаша және ерекше сыйлық бола алады.
Балаларыңыздың шынайы күлкісі мен қуанышы баға жетпес.
Үстел 220 В электр желісінен жұмыс істейді.
- Ойын алаңының материалы ПВХ ламинациясы бар МДФ
- Корпус материалы ламинатталған МДФ, пластик
- Аяқ материалы ламинатталған МДФ
- Түсі қара
Стандартты жабдық
- Бит Ø 96 мм
- Шайба Ø 65 мм (жарықдиодты), Ø 63 мм
- Компрессор 2 дана
- Ұпай есептегіші электронды Иә
- Үстелдің биіктігін реттеу Иә
- Аксессуарлар жиынтықта шайбалар — 3 дана, биттер — 2 дана.
Өлшемдері
- Өлшемдері (ЛхШхВ) 183 х 101 х 80 см
- Ойын алаңы 167 х 86 см
- Кесте өлшемі 6 фут
- Тегістіктің рұқсат етілген ауытқулары ойын алаңының барлық бетіне 5 мм-ге дейін
Жалпы сипаттамалар
- ҮлгіTribute
- Таза салмақ 48 келі
- Орналастыру едендік
- Ойын түрі аэрохоккей
Тасымалдауға арналған ақпарат
- Қаптаманың өлшемі мен салмағы 193 х 110 х 17 см, 58 кг
- Қаптама картон қорап
- Қаптаманың габариттері 193 х 110 х 17 см
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Weekend |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жас тобы | 6 жастан бастап |
| Үстел тіректерінің материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аэрохоккей |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Ойын алаңының түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 1830 мм |
| Ені | 1020 мм |
- Бағасы: 575 000 ₸










