Dijonas 9 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

- Бар
- Коды:308/112
4 195 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Dijonas 9 футтық бильярд үстелі, Билихардаi

Эксклюзивті серия - көбірек мүмкіндіктер, көбірек стиль! Dijonas - сенімділік пен жеке стильді біріктіретін бильярд үстелдерінің бірегей тобы.

Бұл беделді бильярд үстелдерінің арнайы жақтау конструкциясы, үлкен жақтары және басқа да көптеген артықшылықтары бар. Ықшам стилистика оларды заманауи және классикалық интерьерлер үшін өте қолайлы етеді, ең бастысы — зауыт үстелге ерекше көрініс беру мүмкіндігін ұсынады: функционалды конструктордың көмегімен бірегей үстеліңізді құрастыра аласыз.

Дижоналардың ерекшеліктері:
- 100% тұтас емен: Үстелдің мәнерлілігін көрсететін берік және әдемі материал.
- "Ардезия" табиғи тақтатасы: Ойын бетінің жоғары сапалы материалы көптеген жылдар бойы тегіс айналдыруды қамтамасыз етеді.
- Қолмен жұмыс: Қатты жезден жасалған үстіңгі кронштейн, қалта және шынайы былғарыдан жасалған тор — әрбір бөлік қолдан жасалған.
- Плиталарды реттеу жүйесі: Бүйірлерін бөлшектемей-ақ үстелдің мінсіз деңгейін сақтауға мүмкіндік береді.
Литвадағы "Bilijardai" зауыты шығарған Dijonas үстелдері сапа мен беріктіктің ең жоғары стандартын көрсететін негізгі бөлшектерге өмір бойы кепілдік береді.
Dijonas — бұл жай ғана бильярд үстелі емес, бұл өз стиліңізді білдіру және ойыннан жоғары шеберлік деңгейінде ләззат алу мүмкіндігі."

Сипаттамалары
Ойын алаңының негізі - табиғи тақтатас Бразилия 25мм
Ойын түрі - Пирамида
Өлшем 9 фут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2540 мм |
| Тіректер саны | 6 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 9 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой, кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 25 мм |
| шұғаның түсі | Қоңыр |
| Ойын алаңының ені | 1270 мм |
| Жасалу материалы | |
| Борт | табиғи ағаш |
| Жақтау | Табиғи ағаш |
| дорбалар | таза былғары |
| Тіректер | ағаш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 550 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 2840 мм |
| Ені | 1570 мм |
- Бағасы: 4 195 000 ₸








