Модульдік 12 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

- Бар
- Коды:94042926
6 995 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Модульдік 12 бильярд үстелі фут, Bilijardai

Жаңашыл концепция - Modular сериясы Bilijardai компаниясының жекелендіруге ұмтылуының нәтижесі болды, нәтижесінде бірегей модульдік бильярд үстелі жүйесі пайда болды. Бұл жүйені жобалау және әзірлеу үздіксіз процесс болып табылады. "Біз эксперименттер арқылы жаңа шешімдерді табамыз", - деп түсіндірді компания дизайнерлері.

Модульдік - бұл ашық құрылымдарды құру. Компанияның мақсаты - бұл идеяны жалпы дизайн торын пайдалана отырып, үнемі өзгеріп отыратын жүйе арқылы дамыту, нәтижесінде бірегей жобаны жасай отырып, өз идеяларыңызды енгізуге мүмкіндік береді.
Сипаттамалары:
Өлшемдері: 12 тқ
Негіз (плиталар): "Ардезия" класты табиғи тақтатас (Бразилия)
Плитаның қалыңдығы : 44мм
Шұға: Симонис
Тауар тез сатылып, ассортименті күн сайын өзгеріп отыратындықтан, көрсетілген құн жария оферта болып табылмайды. Біздің менеджерлерден қолжетімділігін тексеріңіз.
|
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 3 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | шығару жоқ |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 44 мм |
| шұғаның түсі | Қоңыр |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1300 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
- Бағасы: 6 995 000 ₸








