Dijonas Leon 12 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

- Бар
- Коды:402/113
5 980 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Dijonas Leon 12 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

Эксклюзивті серия - көбірек мүмкіндіктер, көбірек стиль! Dijonas - сенімділік пен жеке стильді біріктіретін бильярд үстелдерінің бірегей тобы.

Дижонас Леонның ерекшеліктері:
- 100% күл массиві: Үстелдің мәнерлілігін көрсететін берік және әдемі материал.

- "Ардезия" табиғи тақтатасы: Ойын бетінің жоғары сапалы материалы көптеген жылдар бойы тегіс айналдыруды қамтамасыз етеді.

- Қолмен жұмыс: Қатты жезден жасалған үстіңгі кронштейн, қалта және шынайы былғарыдан жасалған тор — әрбір бөлік қолдан жасалған.
- Плиталарды реттеу жүйесі: Бүйірлерін бөлшектемей-ақ үстелдің мінсіз деңгейін сақтауға мүмкіндік береді.
Литвадағы "Bilijardai" зауыты шығарған Dijonas Leon үстелдері сапа мен беріктіктің ең жоғары стандартын көрсететін негізгі бөлшектерге өмір бойы кепілдікпен қамтамасыз етілген.
Dijonas Leon — бұл жай ғана бильярд үстелі емес, бұл өз стиліңізді білдіру және ойыннан жоғары шеберлік деңгейінде ләззат алу мүмкіндігі."
Сипаттамалары
Материал — қатты жапырақты ағаш түрлерінің массиві
Ойын алаңының негізі — табиғи тақтатас - ардезит
Ойын түрі — Пирамида, Пул, Снукер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 44 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Жасалу материалы | |
| Борт | резеңке, табиғи ағаш |
| Жақтау | Табиғи ағаш |
| дорбалар | таза былғары |
| Тіректер | ағаш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1200 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2500 мм |
- Бағасы: 5 980 000 ₸






