Provijus Black Code Premium 12 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

- Бар
- Коды:303/067
4 195 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Provijus Black Code Premium 12 бильярд үстелі фут, Bilijardai

Бильярд әлеміне талғампаздық пен функционалдылықтың жаңа стандартын әкелетін Provijus Black Code Pemium бильярд үстелі күрделі дизайнмен ғана емес, сонымен қатар оны бильярд өнерін білетіндер үшін тамаша таңдау жасайтын бірқатар көрнекті мүмкіндіктермен жабдықталған.
Айрықша тозуға төзімділік: Provijus Black Code Premium тозуға төзімділіктің жоғары шегін ұсынады, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне және қарқынды пайдалану кезінде де бастапқы көрінісін сақтауға кепілдік береді.

Күшейтілген конструкция: Арматураланған конструкциясы бар бұл үстел тұрақтылық пен сенімділікті қамтамасыз ете отырып, қарқынды жүктемелерге төтеп беруді қажет ететін коммерциялық кеңістіктер үшін тамаша шешімге айналады.
Жеңіл монтаждау және бөлшектеу: Конструкцияның қарапайымдылығы мен сенімділігі тозу дәрежесіне әсер етпей монтаждау – бөлшектеуді бірнеше рет жүргізуге мүмкіндік береді, бұл Provijus Black Code Premium-ді ыңғайлы және практикалық етеді.

Жөндеуге жұмсалатын шығындарды азайту: Құрылымның тұрақтылығы мен тұрақтылығының арқасында қосымша жөндеуге кететін шығындар барынша азайтылады, соның ішінде жол жиектерін реттеу, туралау және геометрия.
Вандализмнен қорғау: Моншақтар жылтырлық беретін және бетті сызаттар мен күйіктерден қорғайтын, беріктік пен ұқыпты көріністі қамтамасыз ететін арнайы вандалға қарсы лакпен өңделген.

Элиталық материалдар: Provijus Black Code Premium Бразилиядан келген "Ардезия" класындағы табиғи шифермен, күл мен қарағай негізімен жабдықталған, оның венге түсі (қара шоколад) және жібек экран стиліндегі декоры керемет сапаны көрсетеді.
Сәнді шұға және қолдан жасалған: Europrint шұғасы, жезден жасалған қапсырмасы бар қалта және қолдан жасалған шынайы былғарыдан жасалған қалта үстелге эстетикалық көрік беріп қана қоймайды, сонымен қатар функционалдық кемелділік береді.
Provijus Black Code Premium 12 фут - бұл жай ғана бассейн үстелі емес, бұл талғампаздықты, беріктікті және функционалдылықты біріктіретін өнер туындысы. Баға жабдық пен өлшемді таңдауға байланысты өзгеруі мүмкін, бұл сіздің кеңістігіңіздің бірегейлігін көрсететін нақты кестені жасауға мүмкіндік береді.
Бағасы бильярд үстелінің жабдықтары мен өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.
Плитаның қалыңдығы: 30 мм
Материал: Шаған, қарағай
Түсі: Венге (қара шоколад)
Безендіру: Жібек экран
Шұға: Еуроспринт 45
Луза: Жезден жасалған жапсырма қапсырма, қалта және қолдан жасалған шынайы былғарыдан жасалған тор
Өкшеліктер: Мырышталған болат
Алматы қаласы бойынша жеткізу тегін. Қазақстанның кез келген қаласына символикалық бағамен жеткізу! Үстелді сыйлыққа жинау!
Тек уәкілетті дилерлерден сатып алыңыз! Жалғандықтардан сақ болыңыз!
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Доптың диаметрі | 68 мм |
| Ойын алаңының ұзындығы | 350 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 170 мм |
| Жасалу материалы | |
| Борт | табиғи ағаш |
| Жақтау | Табиғи ағаш |
| дорбалар | таза былғары |
| Тіректер | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1100 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
- Бағасы: 4 195 000 ₸






