Омега III 12 футтық бильярд үстелі, зауыттық старт

- Бар
2 171 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Омега III 12 футтық бильярд үстелі, зауыттық старт
"Омега III" бильярд үстелі әуесқойлық сериялы үстелдердің негізгі артықшылықтарын біріктірді.
Үстелдің негізіне танымал модель алынды "Омега". Конструкция, алдыңғы үстелдегідей, аяқ пен арбаның сенімді байланысына ие. Резеңке амортизаторлары бар жақсартылған ернеулер доптардың жақсы серпілісі үшін ойын алаңының қажетті серпімділігін қамтамасыз етеді.
Массивті тікбұрышты аяқтар - модельдің таңғажайып ерекшелігі. Олар бильярд үстеліне сипат беріп қана қоймайды, сонымен қатар оның тұрақтылығын арттырады. Экологиялық таза ағаш және ағашты жоғары сапалы өңдеу "Старт" фабрикасы өндірісінің визит карточкасына айналды.

Үлкен аяқтар бильярд үстеліне сипат беріп қана қоймайды, сонымен қатар оның тұрақтылығын келесі деңгейге көтереді. "Старт" фабрикасының өндірісі экологиялық таза ағашты пайдалануға және ағашты жоғары сапалы өңдеуге кепілдік береді, бұл "Омега" бильярд үстелін жаңа сапа деңгейіне шығарады.
"Омега III" стильді дизайны өрнек түстерінің екі нұсқасымен және торлы немесе көлбеу қалталар арасындағы таңдаумен ерекшеленеді. Луз перделері бедерленген табиғи қалың былғарыдан жасалған. Ойын алаңының негізі үшін әртүрлі нұсқалар бар: ДСП, табиғи ORERO шифері, PBS тасы немесе SUPER STONE.

"Омега III" моделі классикалық бильярд стилін бейнелейді, сондықтан ол үй интерьеріне де, кеңсе кеңістігіне де біркелкі сәйкес келеді.
Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына және бильярд үстелінің өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.

Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | тас Super Stone |
- Бағасы: 2 171 000 ₸





