Buffalo Hustler Rookie 5 фут бильярд үстелі

- Бар
360 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Buffalo Hustler Rookie 5 фут бильярд үстелі
"Buffalo Hustler" бильярд үстелі кез келген интерьерде жақсы көрінеді және жаңадан бастағандар үшін өте қолайлы! Егер сіздің үйіңізде толық өлшемді бильярд үстеліне орын болмаса, онда бұл үнемді 5 футтық үстел баратын жол.
Ойынға тек жасөспірімдер мен балалар ғана емес, ересектер де бос уақыттарын жақсы өткізе алады

Үстел көк матамен және келесі керек-жарақтармен жабдықталған: 2 кия (2 дана.); пластикалық үшбұрыш; 1 шарлар жинағы; жиектерге арналған щетка; бор (2 дана.); бекіткіштер мен нұсқаулық.
Өндіруші: "Buffalo". Нидерланды.
Көрнекі презентация және сараптамалық сүйемелдеу үшін жайлы шоу-румымызға шақырамыз
Ұқыпты жеткізу және монтаждау тегін жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Ойын тақтасының материалы | ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бильярд |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| Ойын алаңының түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 1540 мм |
| Ені | 780 мм |
| Жиынтық | |
| Кий | 2 д. (дана) |
| Бор | 2 д. (дана) |
| Үшбұрыш | 1 д. (дана) |
| Қосымша | |
| Кепілдік | 2 жыл |
- Бағасы: 360 000 ₸








