Bilijardai Dino Extra 2 бильярд асханалық үстелі

- Бар
- Коды:211/057
1 100 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Bilijardai Dino Extra 2 бильярд асханалық үстелі
Бильярд асханалық үстелдер сериясы – сіздің бөлмеңізге арналған кеңейтілген мүмкіндіктер.

Dino Extra – дизайны бильярд/асхана/жұмыс үстеліне бейімделген тағы бір модель.
Үстел МДФ-дан жасалған және арнайы бояумен қапталған. Dino Extra қалыңдығы 19 мм ойын алаңымен жасалуы мүмкін. Мүмкін болатын түстерді фотосуреттен қараңыз.

Сондай-ақ матаның түсін таңдауға болады (бағасы түрі мен түсіне байланысты өзгереді). Үстел үстін орналастыру үшін бұл үстелде Dino сериялы механизм қарастырылған: бильярд ойнау кезінде үстелдің үстіңгі тақтайына арналған арнайы ұстағыштар.

Модельде 10 шарға дейін сыятын серпімді торлар бар. Үстел американдық бассейнде ойнау үшін жарамды.
Dino Extra өздігінен құрастыру өте оңай, тасымалдау оңай және қарапайым.

Бұл үстелді Pro асхана үстелімен (меламинмен қапталған ағаш тақтайша) бірге пайдалану ұсынылады.
Тауар тез сатылып, ассортименті күн сайын өзгеріп отыратындықтан, көрсетілген құн жария оферта болып табылмайды. Біздің менеджерлерден қолжетімділігін тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 1800 мм |
| Тіректер саны | 4 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 6 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| дорба түрі | шығару жоқ |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 19 мм |
| шұғаның түсі | Көк |
| Ойын алаңының ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 100 000 ₸







