Аэрохоккей Weekend Striker 6 фут

- Бар
- Коды:94042710
495 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрохоккей Weekend Striker
Аудио сүйемелдеуімен электронды бас есептегішімен жабдықталған.

Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.

Күңгірт ламинатталған берік конустық аяқтар, қарбалас ойын кезінде үстелге қажетті тұрақтылықты қамтамасыз етеді.

Өлшемдері: 183 x 102 x 79 см
Ойын алаңының көлемі: 167 х 86см
Ойын алаңының материалы: ПВХ ламинациясы бар МДФ
Корпус материалы: ламинатталған МДФ
Жабдық: 2 итергіш; 2 шайба
Салмағы: 45 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Weekend |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жас тобы | 10 жастан бастап |
| Үстел тіректерінің материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аэрохоккей |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Ойын алаңының түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 1830 мм |
| Ені | 1020 мм |
- Бағасы: 495 000 ₸








