Аэрохоккей Falcon 6ft

- Бар
300 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрохоккей сұңқар
Модельде классикалық орналасуы мен перфорациясы бар үлкен ойын алаңы бар.

Механикалық және электронды баллдық есептегіштермен жабдықталған.

Аяқтар тұрақтылықты арттыру үшін көлденең жолақпен жабдықталған.

Бұрыштар ыңғайлы және қауіпсіз ойнау үшін дөңгелектенеді.

Өлшемдері: 181 x 91 x 78 см
Ойын алаңының өлшемі: 180х90 см
Ойын алаңының материалы: ПВХ ламинациясы бар МДФ
Корпус материалы: ламинатталған МДФ
Жабдық: 2 итергіш; 2 шайба
Салмағы: 19 кг
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Falcon |
| Үстел тіректерінің материалы | ҰДФ |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аэрохоккей |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 19 кг |
| Биіктігі | 780 мм |
| Ұзындығы | 1810 мм |
| Ені | 910 мм |
- Бағасы: 300 000 ₸










