Аэрохоккей High Speed 5ft

- Бар
170 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрохоккей жоғары жылдамдық
Механикалық есепшоттармен жинақталады.

Стильді ойын алаңы қара түсті.

Үстелдің бұрыштары дөңгеленген және қосымша пластик төсемдермен қорғалған, бұл балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.

Тасымалдау оңай.
Алаң сызаттарға төзімді ПВХ ламинациясы бар МДФ-дан жасалған.

Өлшемдері: 152 x 76 x 79 см
Ойын алаңының өлшемі: 150х74 см
Ойын алаңының материалы: ПВХ ламинациясы бар МДФ
Корпус материалы: ламинатталған МДФ
Жабдық: 2 итергіш; 2 шайба
Салмағы: 19 кг
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 19 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 1520 мм |
| Ені | 760 мм |
| Негізгі | |
| Үстел тіректерінің материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Ойын тақтасының материалы | ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аэрохоккей |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
- Бағасы: 170 000 ₸








