Аэрохоккей Fire&Ice 4ft

- Бар
318 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрохоккей Fire&Ice
Түрлі-түсті графикасы мен жарықдиодты бұрыштары бар.

Үстелде электронды жарықдиодтар мен абакустар бар.

Реттелетін аяқ тіректері еден тегіс болмаса да, тегіс ойын алаңын қамтамасыз етеді.

Үстелмен бірге екі жарықдиодты хоккей таяқшасы (біреуі қызыл, біреуі көк) және бір жарықдиодты шайба келеді.

Өлшемдері: 137 x 69 x 79 см
Ойын алаңының өлшемі: 134 x 66 см
Ойын алаңының материалы: ПВХ ламинациясы бар МДФ
Корпус материалы: аса төзімді пластик
Жабдық: 2 итергіш; 3 шайба
Салмағы: 18 кг
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 18 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Ені | 690 мм |
| Негізгі | |
| Үстел тіректерінің материалы | Пластик |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Пластмасса |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аэрохоккей |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
- Бағасы: 318 000 ₸






