Buffalo Mistral 4 футтық аэрохоккей

- Бар
110 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрохоккей Buffalo Mistral
Тегістелген МДФ және жылтыр ПВХ-дан жасалған аэрохоккейге арналған шағын үстел.
Жаңадан бастағандар үшін, сондай-ақ пәтерде орналастыру үшін тамаша шешім - үстел шағын өлшемдері мен қысқа дизайнының арқасында балалар бөлмесіне сәйкес келеді.

Үстелдің дөңгеленген жиектері бар, олар үстелді сызаттардан, ал ойыншыларды соққылардан қорғайды.
Өлшемдері: 122 x 61 x 76,2 см
Ойын алаңының өлшемі: 119 x 57,4 см
Ойын алаңының материалы: ламинатталған МДФ
Салмағы: 11,5 кг
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Аэрохоккей |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Ойын алаңының түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Биіктігі | 762 мм |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 110 000 ₸

