Колледждегі үстел футболы 3х3

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:94042808
940 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Колледждегі үстел футболы
Материал: корпус қалыңдығы 25 мм көпқабатты теректен жасалған.

Түсі: көк
Ойын алаңының өлшемдері: 169 х 70 см
Өлшемдері: 193 x 110 x 90 см
Салмағы: 80 кг

Ойын алаңының материалы: қалыңдығы 5 мм шыңдалған сынбайтын шыны.
Аяқ материалы: анодталған алюминий
Тіректер: диам. 80 резеңке ендірмесі бар

Штангалар: диаметрі 18 мм қос хромдалған телескопиялық өзектер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | College |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жас тобы | 6 жастан бастап |
| Жиынтықтағы шарлар саны | 10 д. (дана) |
| Үстел тіректерінің материалы | Металл |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1930 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Орау | |
| қаптама | Картон қорап |
- Бағасы: 940 000 ₸









