Үстел футболы Top Speed

- Бар
765 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ITSF кәсіби сипаттамалары бар кикер.

Мүлдем жаңа, тартымды графикалық дизайн.
Корпус көп қабатты терек ағашынан жасалған және екі парақ МДФ-мен қапталған, бұл үстелді тозуға төзімді етеді.

Ойын алаңы құммен үрленген шыңдалған шыныдан жасалған.
Тұтас өзектердің диаметрі болады. 18 резеңке серіппелермен және допты тамаша басқаруға арналған дөңгелек аяқтармен.

Материал: корпус - МДФ екі парағымен жабылған көп қабатты терек ағашы.
Өлшемдері: 137 x 134 x 91 см
Ойын алаңының өлшемі: 111 х 70 см
Салмағы: 98 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел тіректерінің материалы | Табиғи ағаш |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 910 мм |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Ені | 1340 мм |
- Бағасы: 765 000 ₸










