Үстел футболы Adrenalin

- Бар
- Коды:94042947
895 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Adrenalin футболына арналған үстел
Кәсіби халықаралық ойыншылардың кеңестері мен кеңестері негізінде жасалған кесте.
Корпус МДФ-мен қапталған көп қабатты теректен жасалған және қарқынды ойын сеанстарына оңай шыдайды.
6060 экструдталған анодталған алюминий үстіңгі жағы ылғал мен жарықтың әсерінен қорғайды.

90×90 Эпоксидті ұнтақпен қапталған, реттелетін аяқтары, резеңке сорғышы және арматураланған көлденеңі бар металл төртбұрышты аяқтар
көлденең арқалықпен.

Допты жақсырақ басқару үшін құммен үрленген ламинатталған пластиктен жасалған ойын алаңы.

Тұтас тартылған болат өзектер
диаметрі 18 мм, қосарланған өңделген
хромдау арқылы.
Дәстүрлі серіппелер ауыстырылды
резеңке амортизаторлармен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жас тобы | 6 жастан бастап |
| Үстел тіректерінің материалы | Металл |
| Ойын тақтасының материалы | Пластик |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1360 мм |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 895 000 ₸







