Үстел футболы Professional Training International

- Бар
- Коды:94042805
635 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Футбол үстелі Professional Training
Ойын барысында абсолютті тұрақтылық пен сенімділікке кепілдік беретін моноблокты үстел дизайны.
Ол МДФ-мен қапталған көп қабатты теректен жасалған, бұл оны өте берік және ауыр материал етеді.

Ойын алаңы атласты шыныдан жасалған, оның жарқырауға қарсы жабыны бар және допты жақсы басқаруға мүмкіндік береді.
Үстел үсті анодталған алюминийден жасалған, ылғал мен жарықтың әсеріне ұшырамайды.
Аяқтары металл дөңгелек, диам. 80, эпоксидті ұнтақпен боялған және реттелетін тіректері бар.
Еденде мінсіз тұрақтылық үшін арқалықпен нығайтылған.
Өлшемдері: 134 x 110 x 90 см
Салмағы: 52,3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел тіректерінің материалы | Металл |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 635 000 ₸










