Колледж итальяндық стильдегі үстел футболы

- Бар
- Коды:94042801
495 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Колледж футбол үстелі
Корпус пластикалық ламинатпен қапталған көп қабатты терек фанерінен жасалған.

Үстіңгі жағы анодталған алюминийден жасалған, ол ағашты қорғайтын тосқауыл жасайды, оны қорғайды
ылғалдың енуінен және күн сәулесінің әсерінен.
Кішкентайлар үшін де толық қауіпсіздік үшін телескопиялық штангалар (штанга жиһаздан шықпайды).
Сынбайтын шыңдалған шыныдан жасалған ойын алаңы.

Материал: Меламинмен қапталған қалыңдығы 25 мм терек фанерасы.
Түс опциялары: Көгілдір, Қызыл, Ағаш, Қара
Ойын алаңының өлшемдері: 111 х 70 см
Салмағы: 53 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1340 мм |
| Ені | 755 мм |
- Бағасы: 495 000 ₸








