Үстел футболы Scout International black

- Бар
- Коды:94042798
465 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Скауттық футбол үстелі
ABS жиегі бар ламинатталған пластикпен қапталған ДСП корпусы.
Тоттануға қарсы хромдалған қаптамамен өңделген диаметрі 16 мм тартылған болаттан жасалған штангалар.

Балалардың қауіпсіз пайдалануына арналған телескопиялық штангалар (үстелден шықпайтын).
Ойын алаңы қалыңдығы 5 мм шыңдалған сынбайтын шыныдан жасалған.
Допты қайтаруға арналған ойықтар ойын алаңының екі жағында орналасқан.
CE сертификатына ие және ойыншықтардың қауіпсіздігінің еуропалық стандарттарына сәйкес келеді.
Ойын алаңының өлшемдері: 111 х 70 см
Өлшемдері: 120 x 110 x 90 см
Салмағы: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roberto Sport |
| Өндіруші ел | Италия |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Үстел-еден |
| Ойын алаңының түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 465 000 ₸



