Үстел футболы Bilijardai Artsball white

- Бар
700 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Үстел футболы Bilijardai Artsball white

Artsball - бұл заманауи және классикалық интерьерге оңай сәйкес келетін инновациялық дизайны бар футбол үстелі.

Сыртынан қарағанда үстел жеңіл және әсем көрінеді, бірақ салмағы 90 кг-ға дейін жетеді, ал конструкциясы сенімділік пен тұрақтылыққа кепілдік береді.
Корпус ПВХ қаңылтырынан жасалған және үш түсте қол жетімді: қара, ақ және сұр, бұл үш бірегей үлгіде көрініс тапты:
- Artsball Black

- Artsball White

- Artsball Grey

Бұл модель ақ түсте ұсынылған (Artsball White)
Болат табандар - реттелетін деңгейлермен, ал олардың негізгі түсі корпустың реңіне сәйкес келеді. Дегенмен, RAL шкаласы бойынша басқа түс опциялары мүмкін.
Үстіңгі деталь бұйымның сұлбасын ерекшелеу үшін қара сызық екпінімен табиғи қайыңнан жасалған.
Ойын тақтасының екі нұсқасы бар: пастелді түсті винил және қара, ақ және сұр түсті шыңдалған шыны.
Ойыншылар бес түрлі түсте келеді: көк, қызыл, қара, ақ және сұр, бұл әртүрлі түстер комбинациясын жасауға мүмкіндік береді.
Жиналған Artsball өлшемдері: биіктігі - 92 см, ені - 77,5 см, тереңдігі - 141 см.
Назар аударыңыз, үстел тек үй ішінде пайдалануға арналған.
СИПАТТАМАЛАРЫ :
Өлшемдері: 141х77,5х90 см
Ойын алаңының материалы: шыңдалған шыны
Штанга: тұтас құйылған болат, d-16 мм
Салмағы: 90 кг
Өндіруші: Литва
Тауар тез сатылып, ассортименті күн сайын өзгеріп отыратындықтан, көрсетілген құн жария оферта болып табылмайды. Біздің менеджерлерден қолжетімділігін тексеріңіз.
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Жас тобы | шектеусіз |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ұзындығы | 1410 мм |
| Ені | 775 мм |
| Орау | |
| қаптама | Картон қорап |
- Бағасы: 700 000 ₸










