Bilijardai Rustic 9 фут бассейндік бассейн үстелі

- Бар
- Коды:94042642
3 895 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Bilijardai Rustic 9 фут ресейлік пирамидаға арналған бильярд үстелі
Эксклюзивті серия – ОДАН ДА КӨП МҮМКІНДІКТЕР!

Сенімділік қана емес, сонымен қатар сіздің қажеттіліктеріңізге сәйкес жеке стиль жасау үшін үлкен мүмкіндіктер. Бильярд үстелі "Рустикалық" – "жарқын қартаю" әсерімен табиғи ағаштан жасалған. Барлығы арнайы технологияның арқасында: қылқан жапырақты ағаштың бір бөлігі тереңдіктен шығарылып, ағаш ойықтар мен бұтақтар бетінде қалдырылады, бұл үстелге ерекше көрініс береді.

Осы технологияның арқасында әрлеу фотосуреттермен бірдей емес: ол өз сызбасын жасай отырып, ағаш бетіндегі ойықтар мен бұтақтардың орналасуына байланысты болады. Әрбір үстел табиғаттағы ағаштар сияқты ерекше және ерекше болады.

Бағасы ойын алаңының материалына және бильярд үстелінің өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2540 мм |
| Тіректер саны | 6 (дана) |
| Плиталар саны | 3 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 9 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 25 мм |
| шұғаның түсі | Қоңыр |
| Ойын алаңының ені | 1270 мм |
| Жасалу материалы | |
| Борт | табиғи ағаш |
| Жақтау | Табиғи ағаш |
| дорбалар | таза былғары |
| Тіректер | ағаш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 550 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 2840 мм |
| Ені | 1570 мм |
- Бағасы: 3 895 000 ₸






