Буффало Челленджер бассейнінің үстелі 6 фут

- Бар
- Коды:6030.210
485 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Буффало Челленджер бассейнінің үстелі 6 фут
"Buffalo Challenger" бильярд үстелі сіздің интерьеріңізді және жайлылығыңызды заманауи дизайнмен толықтырады. Жаңадан бастаушылар үшін өте қолайлы! Әркімнің өз үйіне немесе пәтеріне толық өлшемді бильярд үстелін қоюға мүмкіндігі бола бермейді. Буффало Челленджер мұндай жағдайда мәселенің шешімі болып табылады.
Бұл үстелдегі ойын тек жасөспірімдер мен балалар үшін ғана емес, сонымен қатар ересектер де отбасылық ортада немесе достық серіктестікте жақсы уақыт өткізе алатындай жанды және серпінді болады.

Үстел көк матамен және келесі керек-жарақтармен жабдықталған: 2 кия (2 дана.); пластикалық үшбұрыш; 1 шарлар жинағы; ернеулерге арналған щетка; бор (2 дана.); бекіткіш және нұсқаулық.
Өндіруші: "Buffalo". Нидерланды.
Өндірушінің кепілдігі 2 жыл.
Көрнекі презентация және сараптамалық сүйемелдеу үшін жайлы шоу-румымызға шақырамыз
Ұқыпты жеткізу және монтаждау тегін жүзеге асырылады.
Сайттағы ұсыныстар жария оферта болып табылмайды, Валюта бағамының өзгеруіне байланысты тапсырыс берер алдында менеджерден ағымдағы бағаны нақтылауды сұраймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Ойын тақтасының материалы | ҰДФ |
| Үстел өлшемі | 6 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 15 мм |
| шұғаның түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 70 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 1830 мм |
| Ені | 1020 мм |
| Жинақтау | |
| Қосымша | Бекіткіштер және нұсқаулық |
| Белгі | 2 дана |
| Бор | 2 дана |
| Шарлар жиынтығы | 1 жиынтық |
| Пластикалық үшбұрыш | 1 дана |
| Борттарға арналған щетка | 1 дана |
- Бағасы: 485 000 ₸


