Омега 12 футтық бильярд үстелі, фабриканың басталуы

- Бар
2 066 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Омега 12 футтық бильярд үстелі, фабриканың басталуы
Сіздерге әуесқойлық топтамалар кестелерінің негізгі ерекшеліктерін біріктіру арқылы жасалған "Омега" бильярд үстелін ұсынамыз. Үстелдің конструкциясы аяқ пен күйменің сенімді қосылуымен таң қалдырады, ал резеңке амортизаторлары бар жақсартылған жақтары шарлардың тамаша секіруі үшін ойын алаңының оңтайлы серпімділігін қамтамасыз етеді.

Үлкен аяқтар бильярд үстеліне сипат беріп қана қоймайды, сонымен қатар оның тұрақтылығын келесі деңгейге көтереді. "Старт" фабрикасының өндірісі экологиялық таза ағашты пайдалануға және ағашты жоғары сапалы өңдеуге кепілдік береді, бұл "Омега" бильярд үстелін жаңа сапа деңгейіне шығарады.
"Омега" стильді дизайны өрнектің екі түрлі түстерімен және торлы немесе көлбеу қалталармен ерекшеленеді. Луз перделері бедерленген табиғи қалың былғарыдан жасалған. Ойын алаңының негізі үшін әртүрлі нұсқалар бар: ДСП, табиғи ORERO шифері, PBS тасы немесе SUPER STONE.

"Омега" классикалық бильярд стилін бейнелейді, үй интерьеріне немесе кеңсе кеңістігіне оңай сәйкес келеді. "Старт" фабрикасының "Омега" бильярд үстелімен нағыз жайлылық пен талғампаздықты сезініңіз.
Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына және бильярд үстелінің өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.

Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 45 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | тас Super Stone |
- Бағасы: 2 066 000 ₸






