Лофт бильярд үстелі, үстіңгі жағы 9 фут, зауыттық старт

- Бар
1 215 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Бильярд үстелі Лофт 9 фут, зауыт іске қосылды
"Старт" фабрикасында шығарылған "Лофт" бильярд үстелі өзінің жаңашылдығымен ерекшеленеді.

Әуесқойлық сериалды ұсынатын "Старт" фабрикасының "Лофт" бильярд үстелі жаңашылдығымен және жоғары ойын сипаттамаларымен ерекшеленеді. Сапаны қатаң қадағалай отырып, заманауи өндірістік базада сапалы материалдардан жасалған.

Модельдің ерекшелігі EasyTouch шарларының бірегей сырғымалы жүйесі болып табылады:
- Сыртынан көрінбейтін жүйе үстелдің астына ықшам түрде біріктірілген.
- Оның стилі мен дизайнын ерекшелей отырып, осы модель үшін арнайы әзірленген.
- Металл қаңқадан және берік матадан тұрады, ойын алаңының артқы жағынан мықтап бекітіледі.
- Мәнерлі дизайнды сақтай отырып, шарларды ұстауды және жағымды ойынды қамтамасыз етеді.
- Дыбыссыз дыбыс пен шарларды оңай жинауға арналған резеңкеленген жүгіргіштері бар 8 және 9 футтық ортаңғы қалталардағы бірегей сырғанау жүйесі.

"Лофт" үстелі де көп функциялы, үстелдің үстіңгі тақтайының көмегімен асхана үстеліне айналады.

Үстел үсті бөліктерін оңай орнату және алып тастау қызықты тәжірибені қамтамасыз ете отырып, кеңістікті үнемдеуге мүмкіндік береді. Түстердің әртүрлілігі интерьермен тамаша үйлесімділікке кепілдік береді.


Бағасы ДСП үстелі үшін көрсетілген.
Бағасы бильярд үстелінің көлеміне байланысты өзгеруі мүмкін.
Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2540 мм |
| Тіректер саны | 6 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинадталған АЖТ |
| Үстел өлшемі | 9 фут |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 22 мм |
| шұғаның түсі | Сары-жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1270 мм |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | ДСП |
- Бағасы: 1 215 000 ₸














