Заманауи бильярд үстелі Шамамен 8 фут, зауыттық старт

- Бар
1 058 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Заманауи бильярд үстелі Шамамен 8 фут, зауыттық старт
"Модерн Про" – бассейн немесе орыс пирамидасын ойнау үшін баға мен сапаның оңтайлы үйлесімі болып табылатын бильярд үстелі. Оның тартымды дизайнымен сіз оны пәтерде ғана емес, сонымен қатар саяжайда немесе кеңседе де орната аласыз.

Жинаққа бассейнде немесе орыс пирамидасында ойнауға арналған керек-жарақтар жиынтығы кіреді. Түстерді таңдау екі нұсқада ұсынылған: күміспен сұр және қара тик ағашымен.

Үстелдің конструкциясы берік материалдардан - МДФ және ДСП-дан жасалған, сенімді вагонмен, күшейтілген жақтаумен және жоғары статикалықпен жабдықталған. Максималды қаттылық бұл модельді кәсіби деңгейге жақындатады. Шарларды сырғыту жүйесі ойнауға ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.

Ойын алаңының негізі табиғи шифермен, PBS тасымен немесе Super Stone тасымен жабдықталуы мүмкін. ФБСР ұсынған Start Super Pro амортизаторлары ойын стандарттарына сәйкес келеді, бұл трюктердің таза орындалуын және ойыннан барынша ләззат алуды қамтамасыз етеді.

Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына және бильярд үстелінің өлшеміне байланысты өзгеруі мүмкін.
Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фабрика Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2240 мм |
| Тіректер саны | 4 (дана) |
| Үстел өлшемі | 8 фут |
| Үстел түрі | Әуесқой |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 40 мм |
| Ойын алаңының ені | 1120 мм |
| Жасалу материалы | |
| дорбалар | таза былғары |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | тас Super Stone |
- Бағасы: 1 058 000 ₸










