Bilijardai Artango 9 футтық бассейн бильярд үстелі

- Бар
- Коды:94042869
2 690 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bilijardai Artango 9 футтық бассейн бильярд үстелі
"Artango" – спортқа, жайлылыққа және дизайнерлік қиялға арналған жоғары сапалы бильярд үстелі. Тапсырысқа арналған түс схемаларының кең таңдауы: тік жазықтықтардың ламинат текстураларымен бүйірлері мен бұрыштарында емен реңктерінің әртүрлі комбинацияларын жасауға болады. Қоймада дәстүрлі өрнектелген және жиынтықталған модель бар:

"Artango" толығымен кәсіби модель. Жоғары ойын сипаттамаларына ие. Еуропалық қалталы бильярд федерациясының EPBF (European Pocket Billiard Federation) біліктілігі бар.

"Artango" моделінің үстелдерінде көптеген чемпионаттар мен халықаралық турнирлер өткізілді.
Өндіруші: UAB "Bilijardai", Литва. Артикул 402/125.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 2540 мм |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 9 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| дорба түрі | шығару жоқ |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 25 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1270 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2840 мм |
| Ені | 1570 мм |
| Сипаттамалары | |
| Материал | Емен |
| Шұға | EuroSprint Чехия |
- Бағасы: 2 690 000 ₸








