Барон 10 футтық бильярд үстелі, зауыттың басталуы

- Бар
- Коды:400765
2 273 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Барон 10 футтық бильярд үстелі, зауыттың басталуы
Бұл модель қою көк түстегі (70% жүн, 30% нейлон) Iwan Simonis 760 премиум бельгиялық шұғаның көмегімен жасалған.
Рекордсмен үстелі жекелендірілген қалталары бар шектеулі шығарылымда шығарылады.
Осы модельді құрастыруда қолданылатын кәсіби үстелдерді өндірудің заманауи технологиялары ақсүйектер дизайнына – классикалық, ерекше қатаң сызықтармен үйлесімді түрде үйлеседі. Күл немесе емен шпонымен жабылған қатты ағаштан жасалған арба арнайы штангалардан желімделген. Бұл технология мінсіз қаттылыққа қол жеткізуге мүмкіндік береді – үстел көптеген жылдар бойы тамаша күйде қызмет етеді. Start Super Pro резеңке моншақ амортизаторларын ФБСР ұсынады.
Бұл ойын үстелінің негізі 25 мм Orero шиферінен жасалған.
55 туралау нүктесі және тігінен бекітілген моншақтардағы бірегей қалқымалы гайкалар жүйесі құрастыру кезінде ойын алаңын тамаша теңестіруге мүмкіндік береді.
Үстелдің қарапайым конструкциясын жасап, озық технологияларды қолдана отырып, компания өз класында салыстырмалы түрде арзан бильярд жасай алды, оның ойын сипаттамалары кәсіби жабдыққа қойылатын талаптарға қатаң сәйкес келеді.
2021 жылдың 23 тамызында берілген кестеде әлемдік рекорд орнатылды. Спортшы Юрий Пащинский 4320 метр биіктікте бірінші әрекетте сегіз допты тонап, "кия партиясын" орындайды. Тарих бұны бұрын-соңды білмеген, бильярд бұрын-соңды мұндай биікке көтерілмеген және әлемде ешкім мұндай биіктікте бильярд үстелін орнатпаған!

Бағасы Super Stone тасындағы үстелге арналған.
Бағасы ойын алаңының материалына байланысты өзгеруі мүмкін.
Неге дәл біз:
![]() |
![]() |
![]() |
| Жоғары сапа | Өндірушінің кепілдігі | Жедел жеткізу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Старт |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тіректер саны | 6 (дана) |
| Үстел өлшемі | 8 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 40 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 540 кг |
| Ұзындығы | 2240 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Ойын алаңы | |
| Ойын алаңының негізі | тас Super Stone |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | "Барон" бильярд үстелі, фабрика Старт |
- Бағасы: 2 273 000 ₸











