Buffalo Glider бассейніне арналған бильярд үстелі 7 фут

- Бар
- Коды:6030.290
685 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Buffalo pool table Glider 7 FT
Buffalo Glider бильярд үстелі металл аяқтарымен және көміртегімен қапталған жақтауымен жабдықталған жарқын, заманауи дизайнға ие. Қалыңдығы 18 мм пластикпен қапталған MDF ойын тақтасы бар берік негіз жақтауы әуесқойлар үшін бассейн үстелі ойынының өте жоғары сапасын қамтамасыз етеді.
Буффало планерінің бильярд үстелі алдын ала құрастырылған түрде келеді, оның астына тек металл аяқтарды бұрау керек. Сольді өздігінен оңай жинауға және бөлшектеуге болады. Тегіс емес беттермен Buffalo Glider реттелетін тіректердің арқасында тегістеу оңай.
Планер бильярд үстелі екі белгімен, бассейн шарларының жиынтығымен, үшбұрышпен және бормен толық жиынтықта келеді.

Өндіруші: Нидерланды
Өндірушінің кепілдігі 2 жыл.
Көрнекі презентация және сараптамалық сүйемелдеу үшін жайлы шоу-румымызға шақырамыз
Ұқыпты жеткізу және монтаждау тегін жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Ойын тақтасының материалы | ҰДФ |
| Үстел өлшемі | 7 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 18 мм |
| шұғаның түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 108 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 2250 мм |
| Ені | 1260 мм |
| Сипаттамалары | |
| Аяқ | Металл аяқтар |
| Тіректер | Биіктігі бойынша реттелетін өкшелер |
- Бағасы: 685 000 ₸









