Буффало Челленджер бассейнінің үстелі 7 фут

- Бар
425 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Buffalo Challenger 7 FT
Эстетика мен практикалықты ескере отырып жасалған Buffalo Challenger 7 футтық бассейн үстелі өзінің стильді дизайнымен көрнекі ләззат алып қана қоймайды, сонымен қатар практикалық. Бұл ықшам үстел сіздің үйіңізге тамаша сәйкес келеді және кешкі ойын-сауықтың орталық бөлігіне айналады.

Оның артықшылықтары тек сыртқы түрімен ғана шектелмейді. Жиналмалы аяқтар ойын аяқталғаннан кейін орынды босатып, ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді. Ойын алаңын тегістеу жүйесі бильярд ойыны үшін тамаша жағдай жасайды, шарлардың тегіс бетін және қозғалыс дәлдігін қамтамасыз етеді.
Бұл бильярд үстелінің техникалық сипаттамалары ешкімді бей-жай қалдырмайды. Пластикпен қапталған 15 мм MDF-тен жасалған Buffalo Challenger ойын үстелі ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Пакетке екі белгі, пластикалық үшбұрыш, шарлардың толық жиынтығы, тұтқасы бар щетка және екі көк қарындаш кіреді. Үстелдің салмағы 74 кг - ол ең белсенді партияларға төтеп бере алады!
Алматы қаласы бойынша жеткізу тегін. Қазақстанның кез келген қаласына символдық бағамен жеткізу. Үстелді сыйлыққа жинау!
Тек уәкілетті дилерлерден сатып алыңыз. Жалғандықтардан сақ болыңыз!
Тауар тез сатылып, ассортименті күн сайын өзгеріп отыратындықтан, көрсетілген құн жария оферта болып табылмайды. Біздің менеджерлерден қолжетімділігін тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Ойын тақтасының материалы | ҰДФ |
| Үстел өлшемі | 7 фут |
| Ойын түрі | Американдық бильярд (пул) |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 15 мм |
| шұғаның түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 74 кг |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ұзындығы | 2080 мм |
| Ені | 1140 мм |
- Бағасы: 425 000 ₸

