Буффало Артик футбол үстелі

- Бар
- Коды:940289-1
545 000 ₸
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Буффало Арктикалық үстел футболы
Назарларыңызға ықшам дизайн мен функционалдылықты үйлестіретін футбол үстелі үстелін ұсынамыз. Оның хром жолақтары бар ақ корпусы талғампаз көрініс жасайды, ал ақ сызықтары бар жасыл ойын алаңы шынайылықты арттырады.

Өлшемдері: 140см х 74см х 88см - ыңғайлы ойын үшін оңтайлы өлшемдер.
Ойын алаңы: 116,5*68 см - жасыл шпонмен қапталған жоғары сапалы 5 мм МДФ-дан.

Биіктігі бойынша бір рет реттелетін аяқтар әртүрлі беттерде тұрақтылықты қамтамасыз етеді.
Штанга түрі: пайдалануда жайлылықты қамтамасыз ете отырып, соңына дейін.
Үстелдің салмағы: 51 кг, тұрақтылыққа кепілдік береді.
Ойын алаңының материалы: 9.5 мм ламинатталған МДФ
Жинақтау: Шарлар – 2 дана, ақ-қара, 36 мм,
Есептегіш – 2 дана, механикалық, ойыншы фигурасы - 22 дана
Штанга - шыңдалған болат, d-13 мм
Тұтас хромдалған болат штанга шайбаны сенімді басқаруды қамтамасыз етеді.
Тауар тез сатылып, ассортименті күн сайын өзгеріп отыратындықтан, көрсетілген құн жария оферта болып табылмайды. Біздің менеджерлерден қолжетімділігін тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Buffalo |
| Өндіруші ел | Нидерланды |
| Жас тобы | шектеусіз |
| Доптың диаметрі | 36 мм |
| Жиынтықтағы шарлар саны | 2 д. (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ламинатталған ҰДФ |
| Үстел материалы | Ағаш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Үстел футболы |
| Ойын үстелінің түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Ұзындығы | 1400 мм |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 545 000 ₸










