Provijus Sport 12 футтық бильярд үстелі, Bilijardai

- Бар
- Коды:94043071
3 895 000 ₸
+77022436282
- +7 (701) 717-19-55Алматы , Жарокова 230
- +7 (701) 771-71-39руководство, опт
- +7 (702) 243-62-82Менеджер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Provijus Sport12 футтық бильярд үстелі, Bilijardai
Сипаттамалары:
Өлшемдері: 12фт ( 380 х 205 )
Негіз (плиталар): "Ардезия" класты табиғи тақтатас (Бразилия)
Плитаның қалыңдығы : 45 мм
Материал: Шаған
Түсі: Боялған еменнің түсі, Сұр
Шұға: Еуроспринт 45
|
Қазақстан және ТМД бойынша жеткізу |
Тек уәкілетті дилерлерден сатып алыңыз! Жалғандықтардан сақ болыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bilijardai |
| Өндіруші ел | Литва |
| Ойын алаңының ұзындығы | 3500 мм |
| Тіректер саны | 8 (дана) |
| Плиталар саны | 5 (дана) |
| Ойын тақтасының материалы | Ардезия (тақтатас) |
| Үстел өлшемі | 12 фут |
| Ойын түрі | Пирамида |
| дорба түрі | Шығарумен |
| Үстел түрі | Кәсіби |
| Ойын тақтасының қалыңдығы | 44 мм |
| шұғаның түсі | Жасыл |
| Ойын алаңының ені | 1750 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Үстелдің салмағы | 1200 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Ұзындығы | 3800 мм |
| Ені | 2050 мм |
- Бағасы: 3 895 000 ₸








